AMS

Strona skierowana do technologa produkcji i kierownika utrzymania ruchu

Określenie celów, zrozumienie klienta i rozwiązanie jego problemów.

WYZWANIE

Celami firmy AMS – producenta maszyn, linii produkcyjnych oraz zajmującej  się obróbką metali oraz wyposażeniem produkcji,  było zyskanie budzącego zaufanie, profesjonalnego wizerunku w sieci oraz przekazanie w jasny sposób informacji, jaki jest pełnego zakres usług świadczonych przez te firmę.

Po przeprowadzonych dwudniowych warsztatach stworzone zostały tzw. persony czyli reprezentacje rzeczywistych cech charakteryzujących osoby, dla których tworzony jest dany produkt. Pomogło to zidentyfikować osoby do których chcemy trafić oraz odkryć ich  faktycznie potrzeby, które możemy spełnić.  Zrozumieć, jakim językiem musimy do nich przemawiać oraz jak wizualnie przedstawić firmę i ułatwić nawiązanie współpracy.

Cały projekt został przeprowadzony we współpracy z naszym partnerem dotpro.pl, którzy przygotowali kapitalną sesję zdjęciową w pełnym zrozumieniu celu i procesu wdrożenia strony.

 

 

 

ZAKRES PRAC

 • warsztaty UX
 • prototypowanie strony
 • copywriting
 • sesja zdjęciowa
 • strona internetowa

NARZĘDZIA I TECHNOLOGIE

Wordpress Figma Warsztaty u klienta

Warsztaty UX - stworzenie person

Pierwszym etapem a zarazem fundamentem pod pracę nad całym projektem było przeprowadzenie warsztatów u klienta. Określiliśmy na nich architekturę przyszłej strony, jasny podział treści, a przede wszystkim persony – czyli zidentyfikowaliśmy kim są docelowi klienci firmy. Określiliśmy 5 person m.in. technologa produkcji i kierownika utrzymania ruchu. Do każdej przypisaliśmy cechy, potrzeby i frustracje. To dało nam solidną bazę pod informacje dla kogo dokładnie projektujemy, czego on potrzebuje i w czym możemy mu pomóc i jak przekonać do siebie i uwiarygodnić nasze kompetencje , doświadczenie i jakość.

 

 

 

 

Architektura strony , makieta i prototyp

Mając na uwadze informacje do kogo mówimy, po co i jak , zabraliśmy się za część projektową :

 • architekturę strony
 • makietę oraz klikalny prototyp strony (wraz z klientem mogliśmy testować i omawiać projekt online przed oddaniem go programiście)
 • minimalistyczny, spójny z identyfikacją projekt graficzny strony
 • teksty na stronę, przyciski CTA – zachęcające do nawiązania interakcji

Po przejściu tego etapu, strona została zaprogramowana, zgodnie z aktualnymi wytycznymi dot. szybkości strony, optymalizacji jej pozycjonowanie oraz prawidłowo zachowująca się na urządzeniach mobilnych.

Treści strony zachęcające do interakcji

Strona została skonstruowana w taki sposób, aby prowadzić użytkownika po stronie , zachęcając do nawiązania interakcji. Zawiera też najbardziej cenne z punktu widzenia docelowego użytkownika informacje.

 • Bardzo jasno mówi o tym czym się firma zajmuje
 • Ułatwia dotarcie do informacji cennych dla zidentyfikowanego użytkownika
 • Zawiera specjalistyczne informacje
 • Mówi o to tym co firma jest w stanie wykonać na specjalne zamówienie
 • Jasno sortuje kategorie produktowe

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa na stronie wykonana przez naszego partnera – dotpro.pl, jest integralną częścią strony, uwypukla silne strony marki, uzupełnia tekst i jest wizualnym potwierdzeniem jakości wykonywanych przez AMS uług i projektów.

Rozważasz zbudowanie nowej strony dla Twojej firmy, która zrozumie Twojego klienta i spowoduje że będzie chciał skorzystać z Twoich usług lub produktów?

Napisz do nas, pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania i przejść przez cały proces z głową. Skontaktuj się z nami - otrzymasz darmową konsultację.






  zobacz stronę online